Kardiovaskulární a cévní chirurgie


VASCUTEK Ltd.

 

Firma Vascutek je přední světový výrobce produktů určených potřebám cévních a kardiovaskulárních specialistů po celém světě. Po dobu více než 30 let firma využívá vyspělé a inovativní technologie k rozšiřování portfolia, které zahrnuje AAA stent graft system, rozsáhlou škálu pletených a tkaných polyesterových protéz pro periferní, břišní i kardiotorakální chirurgii.

 

V portfoliu rovněž najdete ucelený sortiment ePTFE protéz. Novinkou v portfoliu je kombinovaný stentgraft s větvenou cévní protézou určenou pro „Frozen Elephant Trunk“ techniku – THORAFLEX™ HYBRID.
Firma je řízena myšlenkou technické dokonalosti, přísné kontroly kvality a komplexním zákaznickým servisem.

 

http://www.vascutek.com

https://www.terumoaortic.com/

 

 

 

Fehling Instruments GmbH & Co. KG

 

Fehling Instruments je německá rodinná firma s více než třicetiletou tradicí a bohatými zkušenostmi ve vývoji a výrobě chirurgických nástrojů. Díky soustavnému zdokonalování používaných materiálů a designu výrobků dosahuje jejich jedinečných funkčních vlastností a dlouhé životnosti.

 

Hlavní zaměření firmy je na obory kardiochirurgie, neurochirurgie, cévní, hrudní a spinální chirurgie. Díky neustálé spolupráci se specialisty z jednotlivých oborů vznikla řada unikátních produktů pro potřeby moderních operačních postupů.

 

http://www.fehling-instruments.com