3D zobrazovací přístroje XORAN


XORAN Technologies LLC
XORAN Technologies LLC

Zastupujeme na českém a slovenském trhu firmu XORAN Technologies LLC, která je jedním ze špičkových světových výrobců 3D CT lékařských zobrazovacích přístrojů s nízkou radiací a navazujících informačních technologií

Xoran Technologies LLC
Xoran Technologies LLC

Společnost Xoran Technologies LLC byla založena v roce 2001 dvěma vědci z Michiganské University s cílem rozvíjet zdravý rozum a inovativní technologie, které umožňují lékařům léčit jejich pacienty úspěšněji a efektivněji. V posledních 15 letech společnost Xoran Technologies nainstalovala ve zdravotnických zařízeních více než 500 CT scannerů, a to jak ve Spojených Státech, tak i v Evropě.


S podporou Xoranu poskytujeme inovativní CT zobrazovací řešení pro okamžitou diagnózu. Zavázali jsme se, že nabídneme CT zobrazení, které umožní pohodlné a jednoduché řešení jak pro pacienty, tak pro lékaře. Jsme odhodláni uspokojit potřeby dnešních lékařů a pomáhat jim při poskytování přesné diagnostiky pomocí našich skenerů s nízkou radiací.

xCAT
xCAT

Naše produktová řada se skládá ze sálového CBCT skeneru miniCAT, zcela unikátního, mobilního CBCT skeneru xCAT a internetového lékařského prohlížecího a archivačního systému s názvem XoranConnect®.

 

Chytřejší operace jedině se snímací hlavou Xoran s opravdu mobilním 3D CT, protože na kvalitě obrazu záleží a celotělové 3DCT se nevejde na Váš operační sál.

 

CBTC skener
CBTC skener

Společnost Xoran Technologies vytvořila revoluční kompaktní CBCT skener pro snímání hlavy, který je specificky určen k použití lékařem přímo u pacienta. XCAT® je přenosný skener s plochým snímačem - počítačový tomografický systém navržený pro intraoperační zobrazení kostních struktur ve vysokém rozlišení. Poskytuje kontrastní zobrazování hlavových dutin, báze lební, temporální kosti, struktur vnitřního ucha a craniomaxilofaciálního komplexu. Skeny jsou shromažďovány v jediné 360 °rotaci kolem hlavy při podstatně nižší dávce záření než konvenční CT skenery. Lékaři získají okamžité snímky vysoké kvality na monitoru počítače, což jim umožňuje diagnostikovat problémy a zahájit léčbu co nejrychleji.

 

MiniCAT
MiniCAT

MiniCAT
Jakou velikost místnosti potřebuji pro skener MiniCAT IQ?
Doporučujeme použít MiniCAT IQ v místnosti, která je alespoň 6 'x 9' nebo větší. Tato velikost vám a vašim pacientům poskytne trochu větší loketní prostor a může minimalizovat nebo dokonce eliminovat potřebné množství stínění záření. Váha přístroje je pouze 220 kg, instalace MiniCAT IQ je rychlá a účinná, aniž by bylo nutné dodatečné vyztužení podlahy nebo úpravy místnosti.

 

Přístroj Xoran MiniCATTM je kompaktní, počítačově tomografický systém snímkující pacienta ve vzpřímené poloze navržený pro zobrazování čelistních a čelních sinusových dutin, temporálních kostí a base lební a to vše ve vysokým rozlišení. MiniCATTTM poskytuje okamžitý přístup ke snímkům ihned u pacienta což vede k rychlejší diagnostice a léčbě. Uživatelé mohou ocenit velkorysý software s protokoly pro zobrazování jak sinusů, tak temporálních kostí. Přístup ke snímkům nebyl nikdy snadnější, a to v různých formátech souborů jako je DICOM a množství nastavení, ze kterých si můžete vybrat. MiniCATTM nabízí možnosti nastavení zcela vlastního výstupu obrazu a tiskové šablony. Náš software je také kompatibilní se systémy PACS a IGS.

 

Rozlišení
MiniCATTM provádí kompletní akvizici a rekonstrukci za méně než 25 sekund s plátky o velikosti 0,3 mm pro spánkové kosti. Tyto rekonstruované snímky poskytují vynikající kvalitu obrazu, což lékařům umožňuje prozkoumat ty nejsložitější anatomie v jemných detailech.

 

Plně vybavený
Software MiniCATTM disponuje prostorovými obrazy s vysokým rozlišením s řezy tenkými 0,3 mm pro spánkové kosti a 0,4 mm pro sinusy. Uživatelé mají možnost si prohlížet obrázky v nejrůznějších pohledech a využívat výkonnou sadu nástrojů k manipulaci, komentování a exportování obrázků v různých formátech.

 

https://xorantech.com/products/xcatiq/